Ballina Etiketimet Filo

Etiketim: Filo

Doracaj nga Korça, apel qytetarëve të pajisen me kartë identiteti, garantojnë...

TIRANË, 25 janar/ ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Gjendjes Civile, Bledar Doracaj dhe kryetari i bashkisë Korçë, Sotiraq Filo gjatë një vizite pune në...

UNICEF mbështetje financiare për 588 familje në nevojë në Korçë

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ 588 familje në nevojë në Korçë me mbi 4 anëtarë, do të përfitojnë ndihmë financiare në 4 mijë lekë për...

Korçë, mundësi mbështetjeje për bizneset start-up

TIRANË, 13 shtator /ATSH/ Ekspertët e GIZ dhe drejtues të projektit "EU for Innovation" zhvilluan sot një takim në bashkinë e Korçës. Gjatë këtij takimi...

Zgjerim i fushave të bashkëpunimit mes Korçës dhe Rumanisë

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ - Kryebashkiaku i Korçës Sotiraq Filo zhvilloi sot një takim me ministren e Diasporës Rumune Natalia - Elena Intotero, për...

Voton Filo: I bindur se do të jetë një e diel...

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Korçës, Sotiraq Filo ftoi sot qytetarët të marrin pjesë në votime. Filo, i cili kandidon për një mandat...

Filo: Në 4 vitet e ardhshme, investime dhe mundësi për zhvillimin...

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Korçës, Sotiraq Filo, i cili kandidon për një mandat të dytë në 30 qershor, vijoi sot takimet...

Pjesëmarrja e çdo emigranti në zgjedhje, mbështetje për zhvillimin e Korçës

TIRANË, 27 Qershor /ATSH/ -Kandidatët e Partisë Socialiste që garojnë për kryetar bashkie në Qarkun e Korçës janë bërë bashkë për një takim me...

Filo: Në 4 vitet e ardhshme, projekte të tjera të mëdha...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Korçës, Sotiraq Filo, i cili kandidon për një mandat tjetër në 30 qershor, po vijon takime elektorale...

Prioritetet e Filos në mandatin tjetër: Investimet e bënë Korçën qytet...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/- Nga Parku Rinia, që është një prej projekteve transformuese të Korçës, Kryetari aktual i Bashkisë ka folur për projektet transformuese të...

Filo: Në 4 vitet në vazhdim fokusi te rritja ekonomike nëpërmjet...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Kryetari i bashkisë Korçë, Sotiraq Filo, i cili kandidon për një mandat tjetër në 30 qershor, po vijon takimet ku po...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA