Ballina Etiketimet Felaj

Etiketim: Felaj

21 Janari/ Felaj: Me Reformën në Drejtësi, shpresojmë të hetohet deri...

TIRANË, 21 janar/ATSH-Maela Marini/ Kryetarja e Komisionit Parlamentar të Sigurisë, Ermonela Felaj deklaroi sot se "Policia e Shtetit ka kërkuar rihetim për 21 Janarin...

Felaj: Protestat në vend janë të organizuara dhe frymëzuara nga opozita

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste Ermonela Felaj deklaroi sot gjatë një interviste televizive se protestat e zhvilluara ditët e fundit në vend...

Baza e NATO-s në Kuçovë kantier pune në fillim të 2021/...

TIRANË, 12 dhjetor/ATSH/ "Baza e NATO-s në Kuçovë do të kthehet në kantier pune në fillim të 2021 dhe e gjitha kjo për pilotët,...

Kuçovë/ Investimi prej 431 milionë lekësh për ujësjellësin e Lumasit, përmirësohet...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Investimi prej 431 milionë lekësh për ujësjellësin e Lumasit, në Kuçovë, do të përmirësojë ndjeshëm furnizimin me ujë të pijshëm për...

Investimet në Kuçovë/ Përmirësohen kushtet për banorët e zonave rurale

TIRANË, 18 nëntor/ATSH/ Investimet në objektet arsimore, ujësjellës, qendra shëndetësore dhe rrugë po transformojnë çdo ditë jetën e komuniteteve në zonat rurale të Kuçovës. Deputetja...

Kultivon kivi në 8 dynymë/ Fermeri Artur Daulle në Kuçovë, përfitues...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ "Skemat ndihmëse për fermerët, shoqëruar me politika zbutëse  që ulin kostot e punës, i kanë dhënë qartë rezultatet dhe është kënaqësi...

Mbështetje financiare dhe ligjore për Institutin e Gjeografisë dhe Infrastrukturës Ushatarake

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Anëtarët e komisionit të Sigurisë Kombëtare zhvilluan sot një vizitë në Institutin e Gjeografisë dhe Infrastrukturës Ushtarake, një nukël i vogël...

Kuçovë/ Rikthim i sigurt në shkollë, 1600 maska tekstili për fëmijët...

TIRANË, 11 shtator/ATSH/ Rreth 1600 maska tekstili u dhuruan sot nga një sipërmarrës privat për fëmijët e familjeve në ndihmë ekonomike, me prind të...

Indeksimi i pensioneve në masën 2,3%, Felaj: Realitet nga prilli, përfitojnë...

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Indeksimi i pensioneve në masën 2,3% bëhet realitet për çdo pensionist nga pensioni i muajit prill. Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj...

Investim madhor i gazsjellësit TAP, rruga e re që lidh qarkun...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Qarku i Beratit dhe ai i Korçës po lidhen tashmë përmes një rruge të re që ofron një peizazh mahnitës, investim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA