Ballina Etiketimet Faik Bajrami

Etiketim: Faik Bajrami

Ndahet nga jeta e ish-arbitri i FIFA-s, Faik Bajrami/ FSHF: Ndër...

TIRANË, 17 maj /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit dhe presidenti Armand Duka shprehin ngushëllimet e tyre më të sinqerta për ndarjen nga jeta të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA