Ballina Etiketimet Evente

Etiketim: evente

2022, një vit plot evente të mëdha për futbollin shqiptar

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Futbolli shqiptar do të ofrojë këtë vit një kalendar plot me evente dhe ndeshje të rëndësishme, të gjitha për t’u...

GJERMANI – Landet kufizojnë pjesëmarrjen në tubime në 50 persona

BERLIN, 30 shtator /ATSH-ANSA/ - Qeveria federale gjermane dhe landet kanë vendosur të kufizojnë pjesëmarrjen në ngjarje publike dhe në vende publike në 50...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA