Ballina Etiketimet Ermonela Jaho

Etiketim: Ermonela Jaho

Manastirliu publikon mesazhin e Ermonela Jahos: Distancimi, higjiena, mbajtja e maskës...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë mëngjesin e së mërkurës apelin e sopranos shqiptare me famë ndërkombëtare,...

FOTO/ Koncerti i bamirësisë për Tetorin Rozë, Margariti: Ermonela Jaho një...

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ Një koncert bamirësie në ndihmë të vajzave dhe grave të prekura nga kanceri i gjirit riktheu Ermonela Jahon në skenën...

Ermonela Jaho në Tiranë për një koncert bamirësie, Veliaj: Mision fisnik...

TIRANË, 21 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Sopranoja e famshme Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kauzën e "Fjongos Rozë" do të vijë në Tiranë...

Mediet ndërkombëtare: Ermonela Jaho, një engjëll i zjarrtë

TIRANË, 7 korrik /ATSH/ - Sopranoja Ermonela Jaho me operën “Ana Bolena” po vijon me suksesin e saj në skena të huaja. Sopranoja Ermonela Jaho...

“Financial Times”: Ermonela Jaho shkëlqen në “Royal Opera House”

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Sopranoja me famë botërore Ermonela Jaho ka marrë një tjetër vlerësim nga pristigjozja britanike ''Financial Times''. Sopranoja e cila...

Ermonela Jaho me “La Traviata” vjen live në kinematë botërore

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Sopranoja e famshme shqiptare Ermonela Jaho, një emër i njohur në teatrot operistike botërore do të luajë për të...

Ermonela Jaho vazhdon shkëlqimin e saj në Paris me rolin e...

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH/ - Sopranoja e njohur shqiptare Ermonela Jaho po vijon prezantimin në skenën e Parisit me operën ''La Traviata'' të Verdit. Vepra...

Shtypi francez për Ermonela Jahon: Interpretim që do t`i bënte dhe...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ - Ermonela Jaho shkëlqeu në "Traviatën" e Verdit, duke elektrizuar "Operën e Bastijës", Paris e duke marrë nga shtypi vendas...

Placido Domingo dhe Ermonela Jaho, mahnisin publikun spanjoll me “Thais”

TIRANË,15 gusht /ATSH/ - Tenori i njohur Placido Domingo dhe sopranoja shqiptare Ermonela Jaho kanë magjepsur publikun e Festivalit Castell de Peralada (Girona) me...

Ermonela Jaho interpreton “Suor Angelica”, mahnit Mynihun

TIRANË, 19 korrik /ATSH/ - Ermonela Jaho sjell një interpretim të jashtëzakonshëm në rolin e Anxhelikës, duke përcjellë një brishtësi të thellë përmes një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA