Ballina Etiketimet Epidemiologkike

Etiketim: epidemiologkike

“Nuk ka shpërthime komunitare të virusit”/ Bino për ATSH-në: Të respektohen...

TIRANË, 21 maj/ATSH/ Silva Bino, përgjegjëse e departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontrollit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik foli për Agjencinë Telegrafike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA