Ballina Etiketimet Enkelejd Alibeaj

Etiketim: Enkelejd Alibeaj

Raporti i TI/ PD: Në këto 7 vjet është ngritur një...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot se, “raporti i Transparency International konfirmoi se korrupsioni është rritur si rezultat...

Alibeaj: Rruga Milot-Fier 1.2 miliard euro, një aferë që ka për...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se, “rruga Milot-Fier, me çmimin stratosferik 1.2 miliard euro, ka vetëm një...

Alibeaj: Antiligjorë 4 tenderat e Ministrisë së Shëndetësisë

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se “qeveria hesht për aktin antiligjor të shpalljes sekret të 4 tenderave të...

Alibeaj: Katër tendera urgjentë për blerjen e pajisjeve mjekësore, klasifikohen si...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ “Qeveria klasifikon si sekret shtetëror, në mënyrë antiligjore, tenderat urgjentë të Ministrisë së Shëndetësisë për luftën anti COVID”, deklaroi sot...

Alibeaj: Tenderi për blerjen e ushqimeve u vonua me 1 muaj

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se "Ministria e Mbrojtjes drejton Rezervat e Shtetit dhe vetëm pas presionit të opozitës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA