Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: elbasan

Sektori fason i rëndësishëm për punësimin/ Balla: Me tatimin progresiv ulëm...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla vizitoi sot një biznes fason në Elbasan, ku theksoi se "sektori fason...

Balla, takime me banorët në Elbasan: Krenar që Shqipëria nuk mbeti...

TIRANË, 19 janar /ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi disa takime me banorët e qytetit të Elbasanit. Numri dy i...

Kryemadhi takon banorë në Papër: Të fokusohemi tek shitja e produkteve...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me banorë të Paprit në Elbasan. Ajo u shpreh...

Djegia e mandateve nga opozita/ Hajdari: Një tjetër makinacion që bënë...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Deputetja Rudina Hajdari deklaroi mbrëmjen e sotme se do të kandidojë në qarkun e Elbasanit në zgjedhjet e përgjithshme të...

Denaj në Elbasan për Fiskalizimin: Rreth 354 fatura të lëshuar elektronikisht...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ "Deri më sot, janë rreth 354 fatura të cilat janë lëshuar elektronikisht nëpërmjet softeve apo portalit “Self care”". Kështu deklaroi ministrja...

Bardhi: Do t’i prijmë ndryshimit, koha po vjen

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi zhvilloi një takim me themeluesit e PD në Elbasan. “Guximi, vizioni, largpamësia dhe atdhedashuria...

Denaj në Elbasan për Fiskalizimin/ Formalizon biznesin, të dhënat transmetohen në...

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Procesi i Fiskalizimit do t’i shërbejë bizneseve, formalizimit, leximit më të mirë të të dhënave, si dhe Administratës Tatimore për të...

Procesi i legalizimit drejt fundit/ Balla: Kemi bërë 220 mijë legalizime,...

TIRANË, 9 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte sot në një nga lagjet e reja të qytetit të Elbasan,...

Balla në Elbasan: 77% e bizneseve nuk paguajnë tatimfitim

TIRANË, 8 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi sot takime në bizneset vogla të qytetit të Elbasanit. "Shiu që po...

Festat e fundvitit/ Dhurata për fëmijët e qendrës komunitare në Elbasan

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla shpërndau sot dhurata për fëmijët e qendrës komunitare në Elbasan. Në vijim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA