Ballina Etiketimet Elbasan

Etiketim: elbasan

Elbasan/ Rehabilitohet rruga në fshatin Shushicë, iu shërben 1500 banorëve

  TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Punët publike në bashkinë e Elbasanit vijojnë me ritme të shpejta në qytet e fshat, për të mos ndërprerë në asnjë...

FOTO/ “Shkollat e shekullit 21”, projekt ambicioz që përgatit të rinjtë...

TIRANË, 26 tetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi dhe ambasadori britanik në Tiranë, Duncan Norman panë nga afër projektet e nxënësve...

Balla në fabrikën e prodhimit të rrjetave të telit në Elbasan:...

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, vizitoi një nga bizneset e rëndësishme të Elbasanit, i cili prej shumë...

“FRESSH themeli i shëndoshë i organizimit elektoral”/ Balla fton të rinjtë...

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ Drejtuesi Politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla së bashku me Kryetarin e Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja dhe me Ministren e...

Skënderi, takim me strukturat e AKU-së në Elbasan: Tolerancë zero për...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i AKU-së, Bledar Skënderi ka prezantuar gjatë ditës së sotme vizionin e tij në krye të Autoritetit Kombëtar...

Meta ka marrë gjithçka nga ky vend, PD me të njëjtët...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Elbasani se “qysh kur ka lindur shteti shqiptar asnjë figurë politike nuk ka marrë nga...

PS, e vetmja forcë politike që vendos rregull/ Kur PD merr...

TIRANË, 21 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Partia Socialiste është e vetmja forcë politike në Shqipëri që ka pasur përgjegjësi dhe që asnjëherë përgjegjësinë nuk e ka...

Elbasan/ Kushi shpërndan tableta dixhitale për nxënës të klasave kolektive

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi vijon me vizitat në klasa kolektive, ku ka dorëzuar tableta digjitale për nxënësit. Tabletat...

Shkumbini nuk përbën më rrezik për tokat e Shushicës në Elbasan/...

TIRANË, 20 tetor/ATSH/ Në Shushicë të Elbasanit është duke përfunduar faza e dytë e investimit në prita lumore për mbrojtje nga lumi Shkumbin. Janë 18...

Mbajtja e maskës/ Kryetari i bashkisë Elbasan i bashkohet nismës së...

TIRANË, 18 tetor/ATSH/Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja i është bashkuar nismës së të rinjve të Këshillit Rinor për mbajtjen e maskës. Llatja ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA