Ballina Etiketimet Drafti

Etiketim: drafti

Drafti i opozitës për listat e hapura/ Murrizi: Fiton ai deputet...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi sqaroi sot draftin që grupi i tij parlamentar propozoi për listat e hapura. Në një...

Gati drafti i planit të menaxhimit të parkut kombëtar të Butrintit

TIRANË, 15 tetor /ATSH/ - Kreu i Bordit të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit (AADF) , Michael Granoff, në mënyrë simbolike dorëzoi sot draftin e...

Pensionet për minatorët dhe përfitimet nga statusi, pr/ligji që zgjidh edhe...

TIRANË, 16 shkurt/ATSH-Z.Tosku/- Pas 4 vitesh diskutimesh, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka miratuar bashkë me grupet e interesit, draftin përfundimtar për Statusin e...

Së shpejti në Qeveri statusi i minatorit, përfitojnë edhe ata që...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH-Gjergji Mima/ - Qeveria bashkë me Federatën e Sindikatës së Minatorëve do të përgatisë draftin për statusin e minatorit. Kryetari i Federatës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA