Ballina Etiketimet Donald Trump

Etiketim: Donald Trump

Konfirmohet pjesëmarrja e Donald Trump në takimin Kosovë-Serbi në Uashington

PRISHTINE, 4 shtator /ATSH/ -Në takimin e sotëm në Uashigton që do të mbahet mes Kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe Presidentit të Serbisë,...

SHBA – Trump: Samiti i G7-s në Shtëpinë e Bardhë dhe...

UASHINGTON, 27 maj /ATSH-DPA/ - Presidenti amerikan, Donald Trump kërkon që samiti i G7-s të mbahet në fund të muajit të ardhshëm në Shtëpinë...

Presidenti Trump: E ardhmja e Kosovës do të jetë e ndritshme

PRISHTINË, 14 shkurt /ATSH/ Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar një telegram urimi presidentit Hashim Thaçi, me rastin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA