Ballina Etiketimet Dezinfektim

Etiketim: Dezinfektim

Berat, dezinfektim strukturës së drurit në kishën “Fjetja e shën Mërisë”...

TIRANË, 4 nëntor/ATSH/ Vjeshta është periudha më e përshtatshme në marrjen e masave në kuadër të konservimit parandalues në ikonat dhe objektet prej druri...

Fier/ Vijon dezinfektimi i shkollave dhe kopshteve

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Bashkia e Fierit po vijon dezinfektimin periodik të institucioneve arsimore për të garantuar shëndetin e nxënësve. Kryetari i bashkisë Fier, Armando Subashi,...

Normaliteti i ri/ Dezinfektim i përditshëm i mjediseve publike në Kavajë

TIRANË, 25 gusht /ATSH/ - Dezinfektimi i ambienteve publike të përbashkëta në qytete është mjaft i rëndësishëm për të parandaluar përhapjen e koronavirusit COVID-19. Edhe...

FOTO- Normaliteti i ri/ Vijon dezinfektimi i ambienteve dhe hapësirave publike...

TIRANË, 20 gusht/ATSH/Me normalitetin e ri, mëngjesi në qytetin e Elbasanit nis me dezinfektimet e ambienteve dhe hapësirave publike. Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian...

FOTO/ Shkollat e kopshtet në Patos përgatiten për nisjen e vitit...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Godinat e shkollave dhe kopshteve në Patos po përgatiten për të mirëpritur nxënësit në fillimin e viti të ri shkollor. Ekipi i...

SAN HOSE – Kosta Rika zhvillon pajisjen për dezinfektimin e maskave...

SAN HOSE, 27 korrik /ATSH-AFP/ - Kosta Rika ka zhvilluar dhe po teston një pajisje të re për dezinfektimin e maskave njëpërdorimshe, për të...

VIDEO/ Vijon dezinfektimi i ambienteve publike në Fier/ Subashi apel qytetarëve...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ Bashkia e Fierit po vijon me dezinfektimin e ambienteve publike, në kuadër të parandalimit të përhapjes së COVID-19. Pas daljes së rasteve...

Foto/ Tiranë, vijon dezinfektimi i parqeve dhe hapësirave rekreative

TIRANË, 4 korriku/ATSH/ Bashkia e Tiranës ka marrë të gjitha masat duke vijuar dezinfektimin e parqeve dhe shesheve rekreative, proces që do të vijojë...

Sezon turistik i sigurt/ Vijon dezinsektimi në zonat bregdetare dhe urbane...

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Në kuadër të sezonit turistik të sigurt, nga veriu në jug të vendit po vijon procesi i dezinsektimit në zonat bregdetare...

VIDEO/ Masat kundër COVID-19/ Dezinfektohen ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të...

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Policia e Shtetit ka treguar një vëmendje të shtuar për dezinfektimin e ambienteve të punës, me qëllim mbrojtjen nga infektimi me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA