Ballina Etiketimet Destinacion

Etiketim: destinacion

Të rinjtë promovim shtigjeve natyrore Currila-Porto Romano-Marina Ushtarake

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Të rinjtë e bashkisë Durrës, në kuadër të promovimit të shtigjeve natyrore, kanë organizuar itinerarin tematik, ngjitje/hiking me destinacion Currila -...

Rritja e numrit të turistëve/ Nga 22 qershori rifillojnë fluturimet direkte...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit bën të ditur se nga data 22 qershor do të rifillojnë fluturimet nga Tirana në Kretë me...

Rritje e numrit të turistëve/ Destinacioni i ri fluturimesh me Moskën

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Nga data 20 qershor fillojnë fluturimet direkte me kryeqytetin rus, Moskën. Tirana Airport Partners bën të ditur se fluturimet do të kryhen...

Shqiptarët zgjedhin Stambollin këtë vit, Dubai destinacioni i ri

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Kufizimi i lëvizjes në Bashkimin Europian për shkak të pandemisë ka orientuar shqiptarët drejt Stambollit. Gjatë 4 mujorit të parë të këtij...

Media arabe/Shqipëria e para në 11 destinacionet turistike për këtë verë...

TIRANË, 8 qershor /ATSH/ - Në përditësimin më të fundit të Britanisë së Madhe për rregullat e saj ndërkombëtare të udhëtimit, që hyri në...

Nga 14 qershori nisin fluturimet direkt Tiranë-Riad

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Nga 14 qershori nisin fluturimet direkt drejt Riadit, kryeqyteti dhe qendra kryesore financiare e Arabisë Saudite. Tirana Airport Partners informoi sot se...

FOKUS – Faqja e njohur: Shqipëria një destinacion turistik pa rrezik,...

TIRANË, 23 maj /ATSH/ - Shumica e destinacioneve globale të pushimeve konsiderohen ende si zona me rrezik për COVID-19 dhe shumë vende që do...

Kisha e Shën Kollit në Mesopotam e shpëtuar nga rrënimi, tashmë...

TIRANË, 23 gusht/ATSH/Kisha e Manastirit të Shën Kollit (Mesopotam) në jug të vendit, monument kulture i kategorisë së parë pas restaurimit të plotë dhe...

Këndi TIKA në Parkun e Madh, destinacion i fëmijëve për të...

TIRANË, 22 gusht/ATSH/Fëmijët e kryeqytetit kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën pranë këndit TIKA në Parkun e Madh. Fëmijët kanë gjetur vendin perfekt për të kaluar...

FOTO/ Këndi TIKA në Parkun e Madh, destinacion i fëmijëve për...

TIRANË, 15 gusht/ATSH/ Fëmijët e kryeqytetit kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën pranë këndit TIKA në Parkun e Madh. Fëmijët kanë gjetur vendin perfekt për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA