Ballina Etiketimet Conference League

Etiketim: Conference League

Finalja e “Conference League”, në Tiranë

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Futbolli shqiptar ishte sot në qendër të skenës së madhe europiane futbollistike. Filloi rrugëtimi i kompeticionit më të ri për klube, UEFA...

Conference League/ Teuta dhe Laçi pësojnë humbje në ndeshjet e para

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ "Teuta" dhe "Laçi" pësuan humbje në ndeshjet e para të vlefshme për turin e tretë të UEFA Conference League. "Teuta" e Durrësit...

Kupat e Europës/ Teuta dhe Laçi njohin rivalët e fazës play-off

TIRANË, 3 gusht/ATSH/ - Teuta dhe Laçi janë dy klubet shqiptare që kanë kaluar me sukses raundin e dytë të kompeticionit “UEFA Conference League”,...

Conference League/ Vllaznia eliminohet pas humbjes 0-1 ndaj AEL Limassol

TIRANË, 30 korrik /ATSH/ - Vllaznia është eleminuar në turin e dytë të Conferencë League, duke u mposhtur 0-1 nga qipriotët e AEL Limassol...

Conference League/ Laçi kualifikohet në turin e tretë, barazon 0-0 ndaj...

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Laçi është kualifikuar mbrëmjen e sotme në turin e tretë të Conference League. Skuadra kurbinase ka arritur në ndeshjen e sotme...

Conference League, Partizani eliminohet nga Basel

TIRANË, 29 korrik /ATSH/ Partizani është eliminuar nga Conference League pasi u mposht 0-2 në ndeshjen e sotme ndaj zviceranëve të Basel. Në ndeshjen e...

Klubet shqiptare kalojnë në turin e dytë të Conference League

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Laçi, Vllaznia dhe Partizani, tri skuadrat shqiptare që luajtën turin e parë të kompeticionit më të ri të organizuar nga...

Raundi i parë i Conference League, UEFA ndryshon kalendarin për Partizanin...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ Klubet shqiptare që do të marrin pjesë në kompeticionin më të ri europian, UEFA Conference League janë njohur tashmë me...

Kupat e Europës/ Klubet shqiptare njohin rivalët e mundshëm në rast...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Sot në Nion të Zvicrës është hedhur shorti për turin e dytë kualifikues të ekipeve që do të marrin pjesë...

Rrugëtimi drejt kompeticioneve europiane, Teuta, Vllaznia, Partizani dhe Laçi mësojnë kundërshtarët

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Sot është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për raundin e parë kualifikues të UEFA Champions League si edhe shorti...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA