Ballina Etiketimet Cirku Kombëtar

Etiketim: Cirku Kombëtar

Margariti: Hapësirë për Cirkun Kombëtar në lagjet e reja në kryeqytet

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti tha sot se brenda nëntorit do t'i dorëzohen bashkisë së Tiranës të gjithë kërkesat për programin...

Margariti: Kemi akomoduar për stërvitje artistët e Cirkut Kombëtar

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti duke iu përgjigjur interesit të medias për çështjen e Cirkut Kombëtar deklaroi se, artistët janë...

Margariti: Mbështetje artistëve të Cirkut që mos të ndërpresin punën, do...

TIRANË, 21 tetor /ATSH/ Po punohet për një plan afatgjatë për një shtëpi të re për Cirkun Kombëtar për artistët dhe publikun. Lajmin e ka...

FOTO/ Atmosferë festive dhe shfaqje cirku për fëmijët e akomoduar në...

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH/ - Qyteti i Durrësit po i rikthehet normalitetit dhe fëmijët e  akomoduar në strukturat hoteliere po argëtohen me atmosferën e...

“Si ngjyrat e Ylberit” nis vitin e ri artistik në Cirkun...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ - Cirku Kombëtar sot nis shfaqjet për këtë vit. Do të jetë shfaqja “Si ngjyrat e Ylberit”, e cila është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA