Ballina Etiketimet Certifikim

Etiketim: certifikim

FOTO/ Certifikohet Kompania e Dytë e Policisë Ushtarake

TIRANË, 2 dhjetor /ATSH/ Kompania e Dytë e Policisë Ushtarake certifikohet si plotësisht operacionale për Taskforcën e Përbashkët të Gatishmërisë Shumë të Lartë (Very...

COVID-19/ Instituti i Shëndetit Publik: Testet janë të certifikuara, padituria nuk...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Instituti i Shëndetit Publik siguron qytetarët shqiptarë, se "laboratorët tanë të kryerjes së analizave PCR, janë të standardeve më të larta...

COVID-19/ ISHP përmbush nevojat për testime, punohet për certifikimin e 2...

TIRANË, 2 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Në laboratorin e virologjisë në Institutin e Shëndetit Publik janë të gjitha kapacitetet për të kryer një numër të...

Energjia e një ekonomie/ Një hotel i ri me të gjitha komoditetet...

TIRANË, 4 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- Një hotel i ri me të gjitha komoditetet i shtohet Golemit. Një hotel me 145 dhoma ku mund të pushojnë...

Bujqësi/ Qeveria subvencion 50% të kostove për certifikimin global GAP të...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/- Qeveria mbështet certifikimin e produkteve bujqësore me standardet europiane, si faktor të rëndësishëm në nxitjen e eksporteve të sigurt 'made...

KQZ certifikohet nën metodologjinë BRIDGE

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/ Administrata e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve u certifikua për Planifikimin Strategjik nën metodologjinë ndërkombëtare BRIDGE. Ceremonia e sotme finalizoi përfundimin me sukses...

Certifikohet rezultati i zgjedhjeve të 6 tetorit, NISMA hyn në Kuvend

PRISHTINË, 27 nëntor/ATSH/ Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar sot rezultatin e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 6 tetorit. Refuzimi i ankesës së Lëvizjes Vetëvendosje...

Gjykata Supreme refuzon ankesën e LVV për numërimin e 392 pakove...

PRISHTINË, 27 nëntor/ATSH/ Gjykata Supreme e Kosovës ka refuzuar ankesën e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV) për numërimin e 392 pakove me fletëvotime të ardhura me...

Çuçi në Gjirokastër: Karakteristikat unike shtojnë listën e produkteve të certifikuara...

TIRANË, 2 nëntor /ATSH/ Nisma e FAO-s dhe Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural për promovimin e produkteve tradicionale dhe treguesve gjeografikë në Shqipëri...

FOTO/ Çuçi: Certifikimi nga Global G.A.P i fermave dhe forcimi i...

TIRANE, 21 qershor/ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi ishte në Lushnjë ku vizitoi nga afër një prej pikave të grumbullimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA