Ballina Etiketimet Casillas

Etiketim: casillas

FUTBOLL – Casillas përsëri probleme me zemrën

MADRID, 6 maj /ATSH-AA/ - Portieri i famshëm spanjoll Iker Casillas përsëri ka probleme me zemrën dhe si pasojë është shtruar në spital. Sipas raporteve...

FUTBOLL – Casillas tërhiqet nga gara për kreun e Federatës spanjolle...

BARCELONË, 15 qershor /ATSH-DPA/ - Portieri spanjoll, Iker Casillas konfirmoi se do të heqë dorë nga gara për t'u bërë president i Federatës spanjolle...

Casillas sulmon ashpër Mourinhon

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ - Iker Casillas dhe Jose Mourinho nuk kanë pasur marrëdhënie të mira me njëri tjetrin në kohën kur ishin pjesë...

SPORT – Casillas luan ndeshjen e 1 000-të të karrierës

MADRID, 3 prill /ATSH-AFP/ - Portieri spanjoll i ekipit portugez FC Porto, Iker Casillas zhvilloi takimin më të mirë të karrierës së tij profesionale...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA