Ballina Etiketimet Bushaka

Etiketim: Bushaka

Bushka: Dialog me opozitën për çdo çështje, debati sjell progres

TIRANË 21 shtator /ATSH-I.Vata/ Kryetarja e Komisionit për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, Klotilda Bushka deklaroi sot se "ne si...

“Realizuam jo vetëm Reformën në Drejtësi por dhe të pronës”/ Bushka:...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ "Kur flasim për Reformë në Drejtësi e ndërthurur dhe me reformën e pronës është një rezultat i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA