Ballina Etiketimet Braçe

Etiketim: Braçe

Braçe apel qytetarëve: Vaksinohuni, virusi po qarkullon vetëm mes të pavaksinuarve

TIRANË, 20 korrik /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe për shkak të rritjes sot të numrit të të infektuarve me COVID-19 i ka bërë apel qytetarëve...

Braçe apel qytetarëve: Vaksinohuni, shpëtoni veten e familjen

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe u bën thirrje të gjithë qytetarëve që të vaksinohen. Ndërsa sot ka nisur java e hapur e vaksinimit anti-COVID,...

Armëmbajtja pa leje/ Braçe: Kemi ashpërsuar ligjin, prokurorët dhe gjyqtarët nuk...

TIRANË, 30 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar sot në lidhje me situatë e ngjarjeve të fundit në Shqipëri duke...

Eksporti i shalqirit shqiptar në gjithë Europën/ Braçe: Fermerët të marrin...

TIRANË, 26 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se eksporti i shalqirit të prodhuar nga fermerët shqiptarë vazhdon në të...

Eksportohen 110 kuintalë shalqi/ Braçe: Çmimi 20-22 lekë/kg tërësisht legjitim

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Eksportet e shalqirit drejt tregjeve ndërkombëtare po shënojnë rekorde të reja, teksa edhe çmimi i ofruar për fermerin duket i leverdisshëm. Zëvendëskryeministri...

Ndihmë fermerëve/ Braçe: Vaditen 26.800 hektarë në Lushnjë dhe 3.400 hektarë...

TIRANË, 20 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se prej ditësh ka nisur vaditja e 26.800 hektarëve tokë në Lushnjë...

Berati, destinacion i fundjavës/ Braçe: Historia, agroturizmi dhe tradicionalja vazhdon të...

TIRANË, 19 qershor /ATSH/ Berati duket sikur po merr gjithmonë e më shumë vëmendjen e munguar, falë investimeve në vepra publike që e transformuar...

Divjakë/ Punohet për profilimin e rrugës nga Çermë Pasha drejt Çermës...

TIRANË, 16 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se pas përfundimit të rrugës rurale të Buçukezës, vazhdon puna për profilimin...

Braçe, apel industrisë së turizmit: Furnizohuni me produkte në Divjakë dhe...

TIRANË, 16 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe tha sot se qepa e prodhimit shqiptar shitet me vlerë vetëm 27 lekë dhe...

Braçe paralajmëron grumbulluesit dhe eksportuesit: Evidencë të përditshme nga dogana, mos...

TIRANË, 15 qershor/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe u ka kërkuar sot grumbulluesve dhe eksportuesve të produkteve bujqësore në vend që të mos abuzojnë me çmimet,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA