Ballina Etiketimet Braçe

Etiketim: Braçe

Braçe: Divjaka po rritet edhe me linjat e përpunimit të qumështit

TIRANË, 8 mars /ATSH – I. Vata/ “Divjaka jonë po rritet çdo ditë, jo veç prej prodhimit nga tokat, serrat, por edhe nga përpunimi...

Largimi i Hysit dhe Bares nga politika aktive/ Braçe: Dy socialistë...

TIRANË, 6 mars /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braë ka vlerësuar sot kontributin e nënkryetares së Parlamentit Vasilika Hysi dhe Besnik Bares, të...

Sipërmarrjet e reja në Çermë të Divjakës kërkojnë zgjerim, gati plani...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ “Plani rregullues në Divjakë për shtrirjen e biznesit është gati”, tha sot zëvendëskryeministri Erion Braçe, ndërsa theksoi...

Nëse shkel ligjin paguan/ Braçe-Bashës: Të ngasësh makinën pa patentë, nuk...

TIRANË, 3 mars /ATSH – I. Vata/ “Të ngasësh makinën pa patentë, nuk është njësoj si të gatuash pa ditur”, i përgjigjet zëvendëskryeministri Erion...

Basha në timon/ Braçe: Vendos rripin, nuk je ndryshe nga mileti

  View this post on Instagram   A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela) TIRANË, 28 shkurt/ATSH/ Zv/kryeministri Erion Braçe reagoi sot pas videos të publikuar nga bashkëshortja...

Moratoriumi përfundon në qershor/ Braçe: Duhet ligj dhe ekuilibër i ri...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se duhet një ligj i ri për gjuetinë, pasi moratoriumi mbaron në...

Zero tatimfitim mbi rrogën 40 mijë lekë/ Braçe: E bëmë ne,...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se Lulzim Basha, Monika dhe Saliu e tatojnë rrogën 400 mijë lekë...

“Nuk ndalemi nga asgjë”/ Braçe tregon investimin në nënstacionit e ri...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Nënstacioni i ri elektrik në Karavasta tashmë ofron siguri e garanci për hidrovorin, banorët dhe sipërmarrjet. Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa...

“Laçi është një histori e re ndërtimi nga themelet”/ Braçe: Është...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH – I. Vata/- “Laçi është një histori e re ndërtimi nga themelet”, deklaroi sot zëvendëskryeministri Erion Braçe, ndërsa theksoi se...

Divjakë/ Thasët e prodhuar në Çermë të Sipërme, eksportohen nga Kosova...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se  thasët që prodhohen në Çermë të Sipërme të Divjakës eksportohen nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA