Ballina Etiketimet Bordi

Etiketim: Bordi

Krijohet Qendra e Teknologjisë së Informacionit për sistemin e drejtësisë

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Sot u zhvillua takimi i parë i bordit drejtues të Qendrës së Teknologjisë së Informacionit për Sistemin e Drejtësisë, njoftoi Këshilli...

MASR shpall thirrjen për anëtarë të bordeve të rekomandimit të literaturës...

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka shpallur thirrjen për anëtarë të bordeve të rekomandimit të literaturës artistike dhe shkencore për...

Fakulteti i Histori-Filologjisë, miratohet zbatimi i VKM-ve për studentët

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Bordi i Administrimit i Universitetit të Tiranës ka miratuar efektin financiar në zbatim të VKM-ve dhe paketës studentore për Fakultetin...

Balla: Opozita asnjë shqetësim për anëtarët e Bordit të BSH

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ - Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u shpreh sot në Kuvend se opozita nuk ka shprehur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA