Ballina Etiketimet Bolonja

Etiketim: Bolonja

FOKUS – Përkujtohet 40-vjetori i atentatit të Bolonjës, Italia ende në...

ROMË, 2 gusht /ATSH-AFP/ - Italia shënoi sot 40-vjetori e atentatit të Bolonjës, që shkaktoi 85 të vdekur dhe 200 të plagosur duke kërkuar...

Foto/ Veliaj me kryebashkiakun e Bolonjës, rritje e bashkëpunimit në agrobiznes

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/- Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një vizitë pune në Bolonja, ku u prit në një takim nga homologu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA