Ballina Etiketimet Bledi Çuçi

Etiketim: Bledi Çuçi

Hapet së shpejti pika e re kufitare Shqipëri-Mali i Zi

TIRANË, 16 korrik /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, bashkë me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj zhvilluan sot një takim zv.kryeministrin e Malit të...

Ministri Çuçi pret homologen britanike/ Nënshkruhet marrëveshja e ripranimit

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi priti në një vizitë zyrtare në Shqipëri, ministren e Brendshme të Britanisë së Madhe, Priti...

Megaoperacioni Shqipëri- Itali/ Çuçi: Aksioni, shembull i ruajtjes së konfidencialitetit, megjithë...

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi reagoi sot pas operacionit ndërkombëtar kundër trafikut ndërkombëtar të drogës, korrupsionit, abuzimit me detyrën dhe...

“Policia ndalon, por s’dënon kriminelë”/ Çuçi: Gjyqtarët e “KÇK-së” të reflektojnë....

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi deklaroi sot se "Policia e Shtetit ndalon, por nuk dënon shkelës e kriminelë, ata i...

ILD: Të hapur për të pranuar nga çdo institucion ankesa në...

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ Inspektori i Lartë i Drejtësisë theksoi sot se, "Zyra e Inspektorit të Lartë të Drejtësisë është e hapur për të...

Projektligji për të huajt/ Çuçi: Pajisje me leje pune dhe qëndrimi...

TIRANË, 24 qershor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi deklaroi sot se me miratimin e projektligjit për të huajt do të bëhet një hap...

Modernizim i Policisë së Shtetit/ Çuçi: Kontroll të territorit me dronë...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ “Po nisim një kapitull të ri për modernizimin e Policisë së Shtetit. Ky 4-vjeçar do të shënojë hapin më të madh...

Pastrimi i vijës bregdetare nga ndërtimet e paligjshme/ Çuçi: 67 milionë...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ 67 milionë lekë të reja gjoba janë vendosur deri më tani nga IKMT ndaj 44 subjekteve që kanë ndërtuar pa...

Ministri Çuçi takim me kreun e EUROPOL: Të shtrijmë bashkëpunimin në...

TIRANË, 15 qershor /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi zhvilloi sot një takim online me drejtoreshën ekzekutive të EUROPOL, Catherine De Bolle. Në një reagim...

Vijon operacioni “Bregdeti ynë”/ Çuçi: Askush s’mund të ndërtojë më vend...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Operacioni “Bregdeti ynë”, në kuadër të të cilit do të prishen ndërtimet pa leje përgjatë gjithë vijës bregdetare të vendit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA