Ballina Etiketimet Bledi Çuçi

Etiketim: Bledi Çuçi

Moti i keq/ Çuçi në Gjirokastër: Strukturat lokale të bashkisë janë...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ishte sot në Golem të Gjirokastrës ku pa nga afër gjendjen e krijuar së fundi...

Çuçi thirrje qytetarëve: Aplikoni për rinovimin e ID-së, i vetmi mjet...

TIRANË, 15 janar /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi u bën thirrje qytetarëve që iu ka skaduar karta e identitetit (ID) të aplikojnë për...

Çuçi pret ambasadorin Soreca: BE, partner i pazëvendësueshëm për integrimin

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi priti në një takim kreun e delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, ambasadorin Luigi Soreca. "Diskutuam...

“Vullnet i plotë, përgjegjësi më e madhe në kryerjen e detyrës”/...

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi deklaroi sot se, është hetuar 90% e ngjarjes së vrasjes së Klodian Rashës, janë siguruar...

Rama: Shqipëria, i vetmi vend demokratik ku numërohen më shumë policë...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ "Shqipëria është mbase vendi i vetëm demokratik ku numërohen më shumë policë të plagosur sesa protestues të plagosur", deklaroi sot...

Meta dekreton ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi dhe Milva Ekonomin ministre...

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH/ - Presidenti Ilir Meta dekretoi sot dy ministrat e rinj të kabinetit qeveritar, të cilët iu dërguan një ditë më...

1 vit nga tërmeti i 26 nëntorit/ Çuçi: Punë e jashtëzakonshme...

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, i cili u ngarkua nga Qeveria si Ministër Fuqiplotë për Menaxhimin e...

“Fermeri aplikon me vetëdeklarim”/ Çuçi: 1 miliard lekë naftë falas, përfitojnë...

TIRANË, 14 tetor /ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi, deklaroi sot se qeveria do të japë japë 1 miliard lekë...

Mbi 70 mijë fermerë përfitojnë lehtësi për naftën/ Çuçi: Ndihmë reale...

TIRANË, 13 tetor /ATSH/ Lehtësimi nga barra fiskale i naftës që përdoret për bujqësinë është një lajm i mirë për mbi 70 mijë fermerë...

Pika e grumbullimit në Myzeqe që ka kontrata me 500 fermerë...

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ “Rinaldi” është një prej pikave të grumbullimit në Myzeqe që eksporto çdo ditë kamionë me fruta-perime shqiptare drejt tregjeve europiane. Ministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA