Ballina Etiketimet BioNTech/ Pfizer

Etiketim: BioNTech/ Pfizer

Vaksina “Pfizer/BioNTech” 75% efikase te mbi 80-vjeçarët

LONDËR, 22 shkurt /ATSH-DPA/ - Një dozë e vetme e vaksinës “Pfizer/BioNTech” ul normat e pranimit në spital dhe vdekjet nga COVID-19 me më...

Vaksina “Pfizer/BioNTech” e qëndrueshme edhe në temperatura më të larta

NJU JORK, 19 shkurt /ATSH-DPA/ - Vaksina antiCOVID-19 e prodhuar nga “Pfizer” dhe “BioNTech” mund të ruhet, gjithashtu, edhe në temperatura më të larta,...

GJERMANI – Sahin: Shpërndarja e vaksinës “BioNTech/ Pfizer” e mundur këtë...

FRANKFURT, 19 nëntor /ATSH-AFP/ - Drejtori ekzekutiv i laboratorit gjerman “BioNTech”, që po punon me kompaninë amerikane “Pfizer” për një vaksinë antiCOVID-19, vlerësoi sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA