Ballina Etiketimet Beyonce

Etiketim: Beyonce

Beyonce dhuron 6 milionë dollarë në luftën kundër COVID-19

LOS ANXHELES, 24 prill /ATSH-DPA/ - Beyonce, ylli i muzikës, po jep ndihmën e saj në betejën kundër pandemisë. Iniciativa “BeyGOOD” e këngëtares së "Love...

Publikohet sot dokumentari i Netflix për Beyonce

TIRANË, 17 prill /ATSH/ - Beyonce i ka surprizuar të gjithë fansat e saj sot me lajmërimin e saj të fundit. Këngëtarja e njohur...

Netflix dokumentar për Beyonce

TIRANË, 9 prill /ATSH/ - Duket se një dokumentar i Beyonce mund të vijë nga Netflix javën e ardhshme. Në një postim gjiganti shkroi...

“Mbreti Luan”, kolona zanore do të këndohet nga Beyonce

TIRANË, 30 janar /ATSH/ - Tashmë është e konfirmuar, “Can You Feel Love Tonight”, kolonë zanore e filmit “Mbreti Luan” do të interpretohet nga...

Beyonce zbulon prejardhjen dhe vjen me një rrëfim ndryshe për “Vogue”

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ - Në një intervistë për revistën “Vogue”, ku ka folur ndër të tjera për racën, imazhin e linjat e trupit,...

Beyonce publikon për herë të parë foton e binjakëve të saj

TIRANË,26 korrik /ATSH/ - Që prej lindjes së tyre në qershor të vitit të kaluar Beyonce nuk ka ndarë shumë foto të binjakëve me...

Selena sapo theu rekordin e Beyonce

TIRANË,25 korrik /ATSH/ - Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një "dhuratë" për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve...

NJU JORK – Beyonce dhe Jay-Z surprizojnë me një album të...

NJU JORK, 17 qershor /ATSH-AFP/ - Beyonce dhe Jay-Z kanë surprizuar duke njoftuar në skenë djaljen e një albumi të ri të përbashkët për...

Turneu i Beyonce dhe Jay Z, jo vetëm muzikë…

TIRANË,7 qershor /ATSH/ - Të gjitha raporteve për telashet që kanë pllakosur martesën e tyre, Beyonce dhe Jay Z ua dhanë përgjigjen me një...

Beyonce dhe Jay-Z për herë të parë së bashku në Itali...

TIRANE,13 Mars /ATSH/ - Beyonce dhe Jay Z rikthehen në skenë së bashku. Beyonce njoftoi në Instagram duke e bërë zyrtar faktin se ajo dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA