Ballina Etiketimet Belsh

Etiketim: Belsh

Basha me të rinjtë në Belsh: Qeveria, asnjë zgjidhje për universitetet...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Në vizitën e tij në qytetin e Belshit, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një bashkëbisedim me të...

Bardhi: Subvencionet me para në dorë fermerëve, garanci për shitjen e...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u ndal gjatë turit të tij në një fabrikë vaji ulliri në Belsh,...

Balla: Rama i ktheu Belshit krenarinë, emigrantët të kthehen e të...

TIRANË, 3 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi pasditen e sotme një takim me qytetarët në...

Bardhi në Belsh: Jo thjesht rotacion më 25 Prill, na duhet...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u takua sot me dhjetëra të rinj të zonës së Belshit ku...

Kryemadhi prezanton kandidatët në Belsh e Gramsh: LSI ka projekte për...

TIRANË, 27 mars/ATSH/ Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte sot në Belsh, ku prezantoi kandidatin për deputet, Dylber Dervishi. Ajo tha se Belshi hyn tek...

Balla, takim në Belsh: PS ka qenë gjithnjë mbështetëse ndaj biznesit...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste të qarkut të Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me përfaqësues të biznesit në Belsh. Gjatë...

Taulant Balla: Mos harroni 21 Janarin, kur vrasësit gradoheshin

TIRANË, 20 janar /ATSH/ “PS nuk i ka bërë kurrë keq Shqipërisë dhe nuk ka punuar kurrë kundër interesave të vendit”. 10 vite pas ngjarjeve...

Balla: Hapja e listave fakt, humbësit të heqin dorë nga alibitë

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "hapja e listave tashmë është një fakt dhe se humbësit...

Nga një ferr braktisjeje, Belshi në një destinacion turistik ka nisur...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Nga një ferr braktisjeje, në Belsh ka nisur një erë e re zhvillimi në agroturizëm, në saj të investimeve të qeverisë. Kryeministri...

“Europa është këtu”/Belshi, thesari i fshehur që pret të zbulohet nga...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/- I njohur si qyteti i 85 liqeneve, Belshi është thesari i fshehur që pret të zbulohet nga qytetarët shqiptarë dhe turistët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA