Ballina Etiketimet Belsh

Etiketim: Belsh

Balla: Hapja e listave fakt, humbësit të heqin dorë nga alibitë

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "hapja e listave tashmë është një fakt dhe se humbësit...

Nga një ferr braktisjeje, Belshi në një destinacion turistik ka nisur...

TIRANË, 12 gusht/ATSH/ Nga një ferr braktisjeje, në Belsh ka nisur një erë e re zhvillimi në agroturizëm, në saj të investimeve të qeverisë. Kryeministri...

“Europa është këtu”/Belshi, thesari i fshehur që pret të zbulohet nga...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/- I njohur si qyteti i 85 liqeneve, Belshi është thesari i fshehur që pret të zbulohet nga qytetarët shqiptarë dhe turistët...

Belsh, 40 familje u ndihmuan sot me pako ushqimore

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Në bashkinë e Belshit operacioni humanitar u ka ardhur në ndihmë sot 40 familjeve në vështirësi ekonomike dhe pensionistëve të vetmuar. Referuar shifrave...

Belsh, nis procedura e regjistrimit fillestar të pronave në fshatra

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Bashkia e Belshit ka informuar se sot çelet rruga për konsultimin publik dhe procedurën e regjistrimit fillestar të pronave për banorët...

Belsh, ndihmohen 60 familje në vështirësi ekonomike

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Në bashkinë e Belshit operacioni humanitar u ka ardhur në ndihmë sot 60 familjeve në vështirësi ekonomike dhe pensionistëve të vetmuar. Referuar...

Belsh, ndihma ushqimore për 46 familje në nevojë

TIRANË, 29 prill/ATSH/ Në bashkinë e Belshit janë ndihmuar sot 46 familje në nevojë dhe pensionistë të vetmuar përmes pakove ushqimore dhe medikamenteve të...

ISHSH/ Asnjë shkelje në 17 inspektimet e kryera në Elbasan dhe...

TIRANË, 29 prill/ATSH/ Grupi i Taskforcës së Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor të degës Rajonale të Elbasanit në bashkëpunim me Autoritetin Kombëtar të Ushqimit si dhe...

Operacioni humanitar në Belsh, ndihma ushqimore për 62 familje në nevojë

TIRANË, 27 prill/ATSH/ Bashkia e Belshit u erdhi në ndihmë sot 62 familjeve në nevojë dhe pensionistëve të vetmuar. Prefekti i qarkut të Elbasanit, Maksim...

166 pako ushqimore për familjet në nevojë në Librazhd, Gramsh dhe...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Në 3 bashkitë e qarkut të Elbasanit, Librazhd, Belsh dhe Gramsh janë shpërndarë 166 pako ushqimore në ndihmë të familjeve në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA