Ballina Etiketimet Bashkia Dibër

Etiketim: Bashkia Dibër

Dibër/ Investimi mbi 150 milionë lekë për “Pedonalen e re, Llixha”,...

TIRANË, 5 nëntor /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Dibrës ka nisur punën për rikonstruksionin e "Pedonales së Re (Llixha)", e cila ishte lënë...

Investimi në ujësjellësin e Peshkopisë, furnizim 24 orë me ujë të...

TIRANË, 13 qershor /ATSH - I. Vata/- Bashkia Dibër së shpejti nis investimin e ri për ndërtimin e rrjetit të jashtëm të ujësjellësit në...

FOTO/ “Rrugë e shumëpritur nga dibranët”/ Nis asfaltimi në kilometrat e...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Nis shtrimi i asfaltit në kilometrat e parë nga Tirana në Rrugën e Arbrit Lajmin e ka dhënë bashkia e Dibrës, e...

Rihapen kopshtet dhe çerdhet në Dibër/ Dhurata për fëmijët e qendrës...

TIRANË, 1 qershor maj /ATSH - I. Vata/ Bashkia e Dibrës në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve jo vetëm u përkujdes për mbarëvajtjen e rihapjes...

Bashkia e Dibrës kujdes të vazhdueshëm për 270 pensionistë të vetmuar

https://www.facebook.com/imerajdionis/videos/1711588795661998 TIRANË, 28 prill /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Dibrës vazhdon të kujdeset për 270 pensionistë të vetmuar për të gjitha problemet që ata...

FOTO/ Operacioni humanitar në Dibër, Imeraj: Ndihma ushqimore për 40 familje...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ - 40 familjeve në vështirësi ekonomike në Sllovë u janë shpërndarë ndihma ushqimore e higjienike nga Bashkia e Dibrës. Kryebashkiaku i Dibrës,...

VIDEO- Dibër/ Vijon shpërndarja e ndihmave pranë çdo pensionisti të vetmuar

TIRANË, 6 prill /ATSH – I. Vata/- Bashkia Dibër vazhdon të shpërndajë ndihma ushqimore për familjet në nevojë dhe të asistojë pensionistët e vetmuar. Ekipi...

FOTOGALERI/ Bashkia Dibër, vijon shpërndarja e ndihma për familjet në nevojë...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/- Bashkia Dibër vazhdon me shpërndarjen e ndihma për familjet në nevojë në 15 njësi administrative. Kryetari i bashksë...

Dibër/ Vijon shpërndarja e ndihmave për familjet në nevojë, pavarësisht dëborës

TIRANË, 24 mars /ATSH – I. Vata/ Bashkia Dibër vazhdon edhe në ditët me borë të ndajë ndihma për familjet në nevojë. Kryetari i bashkisë...

FOTO/ Dibër, vazhdon dezinfektimi i hapësirave publike në qytet dhe fshatra

TIRANË, 19 mars /ATSH – I. Vata/- Bashkia Dibër vazhdon të dezinfektojë hapësirat publike për të parandaluar koronavirusin. Kryetari i bashkisë Dibër Dionis Imeraj tha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA