Ballina Etiketimet Bardh Spahia

Etiketim: Bardh Spahia

Spahia në Shkodër: Ndryshimi në 25 Prill, emergjencë kombëtare

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia zhvilloi sot takime me banorët e Bërdicës. Banorët i thanë kandidatit...

Spahia: Shkodra nën ujë, Rama do të paguajë në 25 prill...

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ “Fatura e braktisjes së Shkodrës do të paguhet më 25 prill”, u shpreh sot ish-deputeti i PD, Bardh Spahia, i...

Spahia: Komiteti i Ekspertëve shkel masat antiCOVID

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia denoncoi sot atë që e cilësoi si një rast të shkeljes së masave antiCovid “Para...

PD: Pezullohet shërbimi mjekësor në Kurbin

TIRANË, 16 janar/ATSH- A. Fortuzi/- Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia deklaroi sot se në Kurbin është pezulluar shërbimi mjekësor, duke lënë 75 mijë banorë...

PD denoncoi mungesë medikamentesh/ Reagon spitali “Shefqet Ndroqi”: Nuk mungon asgjë,...

TIRANË, 12 gusht /ATSH/ Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” informoi sot qytetarët se nuk mungon asnjë medikament apo trajtim për pacientët e shtruar që përdoret...

COVID-19/ Spahia: Qytetarët nuk janë përgjegjës pse kanë ushtruar të drejtën...

TIRANË, 9 qershor/ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka theksuar se, “spitalet dhe jo grumbullimet e qytetarëve janë vatrat e infeksioneve me COVID-19...

Spahia apel qytetarëve: Mos u bëni shkak për përhapjen e COVID-19,...

TIRANË, 21 mars/ATSH/ -Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka apeluar sot qytetarët që të rrijnë në shtëpi dhe të mos bëhen shkak për...

Mjekët e Shkodrës në protestë, Spahia: Koha për solidaritet

TIRANË,12 Mars /ATSH/ - Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar sot vëmendje për mjekët. Mjekët e Shkodrës kanë protestuar sot kundër dhunës që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA