Ballina Etiketimet Bakshish

Etiketim: bakshish

“Bakshish” për cicërimat e mira

LONDËR, 9 maj /ATSH/ - Twitter ka prezantuar një funksion të ri të quajtur "Kavanozi i Bakshisheve", që u mundëson përdoruesve t’u dërgojnë pará...

SOFT NEWS – Hiqet ‘’bakshishi’’ nga kuponat e restoranteve dhe...

LONDËR, 2 tetor /ATSH-ANSA/ – Mjaft më me mbajtjen e "bakshishit’" nëpër restorante dhe fast-food, teorikisht shërbente për kamarierët, thekson shtypi vendas. Qeveria e Theresa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA