Ballina Etiketimet Autizmi

Etiketim: autizmi

Durrës/ ISHP takime informuese dhe sensibilizuese për autizmin

TIRANË, 16 prill/ATSH/ - Instituti i Shëndetit Publik gjatë muajit prill, i cili është edhe muaji i ndërgjegjësimit për autizmin, do të zhvillojë disa...

”PlusMe”, jastëku në formën e një pande për fëmijët me autizëm

TIRANE, 5 Prill /ATSH/ - Një jastëk në formën e një pande, i quajtur ''PlusMe'' është një pajisja më e re inovative eksperimentale, e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA