Ballina Etiketimet Asamble

Etiketim: asamble

“PS përballë ka vetëm të ardhmen”/ Rama: Kemi bërë gjënë e...

TIRANË, 9 tetor /ATSH/ -Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se PS përballë ka vetëm të ardhmen, teksa u shpreh se kemi bërë gjënë e...

“PS në çdo drejtim përpjekje të pandalshme, me ata vetëm rrëmujë”/...

TIRANË, 9 tetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, në çdo drejtim me PS ka më shumë përpjekje të pandalshme dhe të pakthyeshme...

Meta i vetmi president që bën skutave fushatë për LSI-në, aksioner...

TIRANË, 9 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “është e sigurtë që president që dergjet skutave për të bërë fushatë kundër qeverisë për...

“Potenciali i kësaj familjeje politike është për shumë më tepër”/ Mandati...

TIRANË, 9 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Ne na duhet një mandat i tretë, jo për vete, por për Shqipërinë, në mënyrë që mandatin e tretë Shqipëria...

PD kërkon të mbajë peng vendin që Zeni t’i shpëtojë burgut;...

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Pas Vikena Kamicës edhe Landi i West Side Family i është bashkuar Erion Veliajt në fushatën për zgjedhjet e 25 prillit....

Veliaj: Partia Socialiste meriton mandatin e tretë

TIRANË, 1 tetor/ATSH/  Nga njësia 1, kryebashkiaku dhe drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Tiranë, Erion Veliaj nisi sot turin e takimeve me Asambletë...

Balla: Hapja e listave fakt, humbësit të heqin dorë nga alibitë

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "hapja e listave tashmë është një fakt dhe se humbësit...

Listat e mbyllura, pengesë për përfaqësimin më të mirë të komuniteteve...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ “Listat e mbyllura ishin pengesë për përfaqësimin më të mirë të komuniteteve në parlament dhe lehtësimin e ndikimit të grupimeve partiake...

KORE E JUGUT – Mbyllet Asambleja Kombëtare si pasojë e COVID-19

SEUL, 27 gusht /ATSH-AFP/ - Asambleja kombëtare koreano-jugore u mbyll sot dhe një grup deputetësh janë vetëkarantinuar në një kohë kur vendi po përballet...

KABUL – Abdullah: Asambleja e Madhe afgane kërkon armëpushim të pakushtëzuar

KABUL, 8 gusht /ATSH-DPA/ - Në ditën e dytë të Asamblesë së Madhe afgane, komisionerët kërkuan nga të dy palët e konfliktit që të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA