Ballina Etiketimet Armando Broja

Etiketim: Armando Broja

Broja, gol dhe rekord në Premier Ligën angleze

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Sulmuesi i talentuar shqiptar, Armando Broja vazhdon të dhurojë paraqitje mjaft të mira me klubin e tij në Premier Ligën...

Broja dhe Bajrami, gola me peshë për klubet e tyre në...

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ Ka qenë një mbrëmje e veçantë ajo e së mërkurës për dy lojtarë të Kombëtares shqiptare, që aktivizohen në kampionate...

Chelsea shijon golat e tij, Armando Broja gati për sfidat e...

TIRANË, 28 korrik /ATSH/ -Edicioni i ri futbollistik ende nuk ka nisur për lojtarët e Kombëtares shqiptare, e megjithatë, ato po tregojnë një paraqitje...

Kombëtarja U-21 përforcohet/ Vjen Broja për ndeshjen me Andorrën, thirret edhe...

TIRANË, 28 maj /ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-21 ka zhvilluar sot seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për dy ndeshjet e radhës ndaj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA