Ballina Etiketimet Argjila

Etiketim: argjila

Cilën argjilë të përdorim kundër celulitit?

ROMË, 16 qershor /ATSH- DPA/ - Celuliti, akumulimet e dhjamit dhe papërsosmëritë e lëkurës janë probleme që praktikisht të gjitha gratë i kanë të...

Argjila ideale për lëkurën dhe flokët

TIRANË, 31 maj /ATSH/ - Argjila është një produkt natyral që përdoret për pastrimin e lëkurës dhe për flokë të shëndetshëm. Janë të shumta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA