Ballina Etiketimet Angjeli

Etiketim: Angjeli

“Paketë e plotë në mbështetje të Shëndetësisë”/ Angjeli: Buxhet antikrizë, antipandemi,...

TIRANË, 17 nëntor /ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Anastas Angjeli e cilësoi buxhetin e shtetit për vitin 2021, si buxhetin antikrizë, pasi siç tha...

Buxheti 2021/ Angjeli: Në krye është njeriu, shëndeti dhe përballimi i...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Deputeti socialist Anastas Angjeli deklaroi sot në Kuvend se objektivat e buxhetit të vitit 2021 kanë në fokus menaxhimin e pandemisë...

Miratohet fondi prej 1.2 miliardë lekësh për rimbursimin e ilaçeve për...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Komisioni Parlamentar i Ekonomisë dhe Financave miratoi sot fondin prej 1.2 miliardë lekësh për kurimin e infeksionit të shkaktuar nga COVID-19. Deputeti...

Rishikimi i buxhetit/ Garanton rimëkëmbjen ekonomike dhe rindërtimin pas tërmetit, shpenzimet...

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/722649805193197/?t=3 TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Anastas Angjeli deklaroi sot se rishikimi i buxhetit të vitit 2020 garanton një akomodim të ri të...

Rritja e pagës minimale në 300 mijë lekë (të vjetra) tregues...

Rritja e pagës minimale në nivelin 30 mijë lekë: Hapi i duhur për përmirësimin e jetesës TIRANË, 3 mars /ATSH/ Duke filluar nga data 1...

Angjeli: Me Klodian Taçen vazhdojnë projektet e transformimit të Gramshit

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste Anastas Angjeli, në prezantimin e kandidatit të kësaj partie për kryetar bashkie në Gramsh, u shpreh se...

Buxheti 2019/ Angjeli: Mbështet projektin e Shqipërisë në BE, Tabaku: PPP...

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ -Partia Socialiste thekson se projekt/buxheti 2019 është konform të gjithë projektit të madh që Shqipëria ka në rrugën e vet...

Pse nuk janë prekur depozitat nga zhvlerësimi i euros

TIRANË, 5 qershor /ATSH/-Depozitat e qytetarëve nuk janë prekur nga zhvlerësimi i euros. Pohimi erdhi nga deputeti i Partisë Socialiste, Anastas Angjeli në komisionin parlamentar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA