Ballina Etiketimet Ambulance

Etiketim: ambulance

Mercedes e-Sprinter ambulanca e parë elektrike

BERLIN, 2 prill /ATSH-ANSA/ - Sektori i automjeteve speciale për ndihmën e parë, zjarrfikësit dhe sektorët e zbatimit të ligjit ka qenë i një...

Spitali rajonal i Vlorës, me flotë moderne autoambulancash antiCOVID

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Flota e re e autoambulancave moderne antiCOVID është tashmë edhe në spitalin rajonal të Vlorës, të pajisura me të gjitha mjetet...

FOTO/ Hyseni: Ambulancë e re me pajisje bashkëkohore për Delvinën, jo...

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni u ndal sot te investimet në shëndetësi, të cilat kanë ndryshuar situatën për banorët e...

FOTO/Ambulancë e re në pikën turistike Zogaj-Manastirliu: Mjekët e familjes protokoll...

SHKODËR, 5 korrik/ATSH/-Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar ambulancën e fshatit Zogaj në Shkodër, e cila është rehabilituar në kuadër...

FOTO/ Banorët e Vunoit me një ambulancë tërësisht të rehabilituar

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ - Nga veriu në jug, të gjitha qendrat shëndetësore po pësojnë transformim përmes rikonstruksionit, modernizimit të aparaturave dhe rritjes së...

Ambulancë e re për banorët e Patos Fshat

TIRANË, 5 qershor/ATSH/ Një ambulancë tërësisht e re do të jetë së shpejti në shërbim të banorëve në Patos Fshat. Kryetari i bashkisë së Fierit,...

Ambulanca e lagjes 5 në Korçë, transformim rrënjësor

TIRANË, 16 maj/ATSH/- Ambulanca e lagjes 5 në Korçë është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për banorët. Kjo qendër është transformuar...

Rama: Shërbimi parësor shëndetësor po ndryshon pak nga pak e rrënjësisht

TIRANË, 15 prill/ATSH/ - Ambulanca në Dunavat në Gjirokastër i është nënshtruar rehabilitimit të plotë, duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për banorët...

Dje dhe sot, transformohet ambulanca “18 Shtatori” në Gjirokastër

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ – Ambulanca "18 Shtatori" në Gjirokastër i është nënshtruar rehabilitimit të plotë, duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për banorët...

Rama: Nga veriu në jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/- Falë programit kombëtar për rindërtimin e 300 qendrave shëndetësore deri në fund të mandatit ambulanca Cepo, Gjirokastër është transformuar rrënjësisht. Kryeministri Rama...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA