Ballina Etiketimet Ambasadoret

Etiketim: ambasadoret

“Java e Europës”/Ambasadorët e vendeve të BE-së nga sheshi “Skënderbej”: Jemi...

TIRANË, 16 maj /ATSH – I. Vata- Delegacioni i BE-së në Tiranë organizoi sot një aktivitet në sheshin "Skënderbej" në Tiranë në kuadër të...

Ambasadorët thirrje liderëve politikë: Diskutoni lidhur me sfidat dhe mundësitë me...

PRISHTINE, 11 qershor/ATSH//-Ambasadorët e Francës, Gjermanisë, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara  në Prishtinë, u kanë bërë thirrje udhëheqësve politikë të Kosovës...

“Ishte e gjitha një mrekulli”/ Solidariteti me Shqipërinë, i mishëruar në...

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH-Gjergji Mima/ Kryeministri Edi Rama theksoi sot se solidariteti i treguar nga vendet fqinje dhe vendet e Bashkimit Europian pas tërmetit...

Hajdari: Kurrë nuk mendoja se do shihja presidentin tonë të sulmonte...

TIRANË, 2 Korrik /ATSH/ -Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas deklaratave të Presidentit Ilir Meta kundër ambasadorëve të huaj në vendin tonë. Ajo thekson se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA