Ballina Etiketimet Ambalazhim

Etiketim: ambalazhim

SOFT NEWS – Plastikë nga… kaktusi?

MEKSIKË, 11 gusht /ATSH-AFP/ - Kaktusi, emblema kombëtare e Meksikës, i refuzuar në shumë produkte, do të mund të gjejë një përdorim shtesë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA