Ballina Etiketimet Alstrom

Etiketim: alstrom

Lind me sindromën Alstrom, hera e parë në botë

TORINO, 2 mars /ATSH-DPA/- Foshnja e lindur në këto ditë në spitalin Sant'Anna në qytetin e Torinos peshon gati dy kilogramë dhe është mirë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA