Ballina Etiketimet Ali

Etiketim: ali

KINË – Ma heq dorë nga Ali Baba

PEKIN, 9 shtator /ATSH-ANSA/ - Jack Ma, themeluesi vizionar i gjigantit kinez Alibaba do të pasojë titullin e presidentit të kompanisë tek Daniel Zhang,...

TEKNOLOGJI – Alibaba, marrëveshje me Audin, Renaultin dhe Hondën për sistemin...

PEKIN, 12 qershor /ATSH-ANSA/ - Gjiganti aziatik i shitjeve online Alibaba ''do të flasë'' te makinat e Audit, Renaultit dhe Hondës, të shitura në...

TEKNOLOGJI – Alibaba shpërndan postën me anë të njohjes faciale

PEKIN, 18 prill /ATSH-ANSA/ - Kompania kineze ''Cainiao Network'', degë e gjigantit Alibaba në sektorin e shpërndarjes, njoftoi aplikimin e teknologjisë së njohjes së...

UASHINGTON – Alibaba hakmerret: Jo një milion vende pune në SHBA

UASHINGTON, 20 shtator /ATSH-ANSA/ - Alibaba, rrjeti gjigant komercial kinez, nuk planifikon të krijojë një milion vende pune në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA