Ballina Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

“Lëvizjet e helikopterëve lënë gjurmë në sistem”/ Ministria e Mbrojtjes: PD...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Ministria e Mbrojtjes reagoi sot ndaj deklaratave të ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albana Vokshi, e cila u shpreh se ministrja...

FRANCË – Sarkozy përballet me akuza për korrupsion

PARIS, 23 nëntor /ATSH-DPA/ - Ish-presidenti francez, Nicolas Sarkozy pritet të përballet sot me akuza për korrupsion dhe ndikim te akuza. Në vitin 2014 dyshohent...

Meta: Akuzat e Gjykatës në Hagë politike, qëllimi dëmtimi i luftës...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Presidenti Ilir Meta komentoi sot akuzat e ngritura për krime lufte ndaj ish-homologut Hashim Thaçi dhe zyrtarëve të tjerë të Ushtrisë...

Operatori i Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor: Akuzat e opozitës të pabaza,...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Operatori i Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor siguron qytetarët që ekipet e epidemiologëve janë në krye të detyrës në çdo cep të...

FOKUS – Akuza të ndërsjella azero-armene për shkeljen e armëpushimit

EREVAN, 26 tetor /ATSH-DPA/ - Armenia dhe Azerbajxhani akuzuan njëri-tjetrin për shkeljen e një armëpushimi humanitar në rajonin e Nagorni-Karabahut, pak pasi ai hyri...

Incerenatori i Elbasanit/Braçe- Shkullakut: Gënjen për të vrarë të vërtetën

TIRANË, 18 tetor/ATSH/Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me akuzat e analistit Armand Shkullaku i cili deklaroi se incerenatori i Elbasanit nuk prodhon...

Spitali i Traumës: Kemi pritur 29 mijë urgjenca, po punojmë me...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Spitali i Traumës në një reagim ndaj deklaratave të sotme të ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia, u shpreh se janë pritur...

BRAZIL – Ish-presidenti Lula përballet me akuzën e re të pastrimit...

RIO DE ZHANEIRO, 15 shtator /ATSH-DPA/ - Ish-presidenti brazilian, Luiz Inacio Lula da Silva përballet me një akuzë të re për pastrim parash, si...

LONDËR – Irlanda hedh poshtë akuzat e Johnson për një bllokim...

LONDËR, 13 shtator /ATSH-AFP/ - Ministrja irlandeze e Drejtësisë, Helen McEntee kundërshtoi sot akuzat e kryeministrit britanik, Boris Johnson sipas të cilave Bashkimi Europian...

RUSI – Kremlini: Akuzat e SHBA-së për çështjen Navalny të papranueshme

MOSKË, 10 shtator /ATSH-AFP/ - Kremlini dënoi sot akuzat e papranueshme të kreut të diplomacisë amerikane, Mike Pompeo, sipas të cilit helmimi i opozitarit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA