Ballina Etiketimet Aksidenti

Etiketim: aksidenti

Kurti falënderon kryeministrin kroat: Populli ynë nuk do ta harrojë kurrë...

PRISHTINË, 31 korrik/ATSH/- Kryeministri Albin Kurti i ka dërguar letër falënderimi kryeministrit të Kroacisë, Andrej Plenković, nëpërmjet së cilës ia ka shprehur falënderimin e...

Pritet të arrijnë sot në Kosovë trupat e viktimave të aksidentit...

PRISHTINË, 28 korrik/ATSH/- Trupat e pajetë të dhjetë bashkatdhetarëve tanë që humbën jetën në një aksident trafiku në Kroaci pritet të arrijnë këtë mëngjes...

Një nga të aksidentuarit në Kroaci në gjendje të rëndë, 15...

PRISHTINË, 27 korrik/ATSH/- Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka bërë të ditur se një nga të lënduarit e aksidentit tragjik në Kroaci është në...

​Kurti kthehet në Kosovë, në Kroaci po qëndrojnë ministrat Sveçla e...

PRISHTINË, 26 korrik/ATSH/- Pasi vizitoi bashkatdhetarët të cilët u aksidentuan në Kroaci, Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me zëvendëskryeministren njëherësh edhe ministren e...

Kurti nga Slavinski Brod: Një ditë shumë e rëndë për gjithë...

PRISHTINË, 26 korrik/ATSH/- Kryeministri Albin Kurti e ka quajtur një tragjedi dhe dhimbje të madhe për popullin e Kosovës humbjen e jetës së dhjetë...

Kosova sot në zi kombëtare, nderohen 10 viktimat e aksidentit në...

PRISHTINË, 26 korrik/ATSH/- Flamuri i Republikës së Kosovës është ulur në gjysmë shtizë për aksidentin tragjik që ndodhi të dielën në Kroaci, ku mbetën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA