Ballina Etiketimet Akset rrugore

Etiketim: akset rrugore

Protesta e opozitës së bashkuar, akset kryesore që do të bllokohen

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Opozita e Bashkuar do të protestojë sot në orën 18:00 duke bllokuar qarkullimin e automjeteve në disa akse kryesore...

Reshjet e dëborës, ARRSH raporton për akset me probleme

TIRANË, 13 mars /ATSH/ - Reshjet e dëborës janë rikthyer në vendin tonë dhe Autoriteti Rrugor Shqiptar po vazhdon punën për mirëmbajtjen e tyre...

Rikthehen reshjet e dëborës, ARRSH: Akset kryesore të kalueshme

TIRANË, 12 mars /ATSH/ - Gjatë natës ka pasur reshje bore në veri dhe juglindje të vendit. Kompanitë e mirëmbajtjes me mjetet borëpastruese dhe...

ARRSH, apel drejtuesve të mjeteve për shkak të erës së fortë

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ - Si pasojë e erërave të forta në akset Milot-Lezhë-Shkodër, Thumanë-Milot ka pasur disa tabela të rrezuara dhe ka dëmtim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA