Ballina Etiketimet Akademi

Etiketim: Akademi

Programi i “100 fshatrave”, instrument për investimin e të ardhurave nga...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/- Programi Kombëtar i Rilindjes Rurale në funksion të “100 fshatrave” të përzgjedhur për t’u kthyer në destinacione të reja turistike do...

“Akademi” për 100 fshatrat, lektorë dhe studentë mund të bëjnë projekte...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/- Lektorë dhe studentë të interesuar që duan t'i vijnë në ndihmë programit kombëtar të "100 fshatrave", mund të bëhen pjesë duke...

Kosovë- Konferencë përkujtimore për Bahri Fazliun dhe Agron Rrahmanin

PRISHTINË, 14 Maj/ATSH/- “Çdo herë që kujtojmë veprimtarët dhe heronjtë e kombit si Bahriun apo Agronin, ne kemi në mendje të gjithë atë rezistencë...

Kosovë-Shqipëri, konferencë shkencore për 140-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit

PRISHTINË, 11 prill /ATSH/ - Akademia e Shkencave dhe Arteve e Kosovës (ASHAK) gjatë një takimi të zhvilluar sot në Prishtinë me delegacionin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA