Ballina Etiketimet Aeroporti i Rinasit

Etiketim: Aeroporti i Rinasit

Mbërrijnë 100,000 vaksina të tjera antikovid “Sinovac” në aeroportin e Rinasit

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Mbërrijnë 100,000 vaksina të tjera antikovid "Sinovac" në aeroportin e Rinasit. Lajmin e ka bërë të ditur Kryeministri Rama ku shprehet...

Efektivët e Policisë Ushtarake në aeroportin e Rinasit

TIRANË, 12 prill /ATSH/ - Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar një foto nga Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, ku shihen efektivët e Policisë...

Siguria në aeroportin “Nënë Tereza”, përgjegjësi e koncesionarit

TIRANË, 11 prill /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku e ftuar në një studio televizive theksoi se për sigurinë e aeroportit “Nënë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA