Ballina Etiketimet 25 prill

Etiketim: 25 prill

Alizoti: KAS të mos mohojë të drejtën për transparencë, masakra elektorale...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Drejtuesi i qarkut të Beratit i Partisë Demokratike, Tomor Alizoti u shpreh sot se "zgjedhjet e 25 prillit nuk plotësuan asnjë...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Misioni i SHBA-së në OSBE: Zbatim i...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Misioni i SHBA-së në OSBE vlerëson se zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri panë zbatimin e suksesshëm të Kodit të...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Zingraf: Përgëzoj PS për fitoren, presim nga...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Ambasadori i Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf vlerësoi procesin zgjedhor të 25 prillit në Shqipëri, ndërsa tha se shpresonte që...

Kim: Udhëheqësit kanë detyrë të mos supozojnë rezultate, por të pranojnë...

TIRANË, 25 prill /ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim deklaroi sot se  kandidatët dhe udhëheqësit kanë detyrë të mos supozojnë...

Zgjedhjet parlamentare/ 3.588.869 qytetarë me të drejtë vote thirren të votojnë...

TIRANË, 25 prill /ATSH/ Ditën e sotme zhvillohen zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, për të zgjedhur 140 deputetët e rinj të Kuvendit. Sipas të dhënave nga...

Ruçi pas votimit: Sot nuk është dita e ne politikanëve është...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi theksoi të dielën se "sot nuk është dita e ne politikanëve është dita e qytetarëve. E...

Zgjedhjet e përgjithshme/ Nis procesi i votimit, 5199 qendra në gjithë...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Nisi sot në vend procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare, i cili pritet të zgjasë deri në 19:00 të pasdites. Në të...

Bushati apel qytetarëve: Votoni politikën që përkujdeset për qytetarët, jo atë...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, i bëri apel sot qytetarëve që në 25 prill të votojnë politikën që përkujdeset për...

Investimet në Durrës nga lagjja e re në Spitallë, te porti...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë për Partinë Socialiste, Milva Ekonomi shprehet mjaft e kënaqur me mbarëvajtjen e fushatës në...

Sondazhi i Euronews/ PS fiton me 48.5% të votave, PD dhe...

TIRANË, 19 prill/ATSH/ Sondazhi i pestë kombëtar i kompanisë MRB për Euronews Albania parashikon që Partia Socialiste t’i fitojë zgjedhjet e 25 prillit. Në sondazhin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA