Ballina Etiketimet 10 vjetor

Etiketim: 10 vjetor

10 vjet në NATO/ Forcat Detare, ditë të hapur në portin...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ - Porti i Durrësit mikpriti ditën e sotme festimet e organizuara nga Komanda e Forcës Detare, në kuadër të 10-vjetorit të...

10 vjet në NATO përmes eksperiencës së efektivëve në Afganistan

TIRANË, 11 prill /ATSH - A.Fortuzi/ - Efektivët e Forcave të Armatosura Shqiptare të angazhuara me Aleancën e Atlantikut të Veriut në Herat, Afganistan,...

Shqipëria e angazhuar që NATO të forcohet në aspektin politik dhe...

TIRANË, 29 mars/ATSH/- "Shqipëria është e angazhuar që NATO-ja të forcohet më tej si në aspektin politik strategjik, ashtu edhe në atë atë ushtarak". Kështu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA