Adriana Matoshi pas operimit: Unë u ktheva

PRISHTINË, 8 dhjetor/ATSH/ Artistja, njëherazi edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi është lajmëruar pas operimit që pati nga tumori në tru, që i ishte kthyer pas nëntë vitesh.

Matoshi ka falënderuar të gjitha ata që i qëndruan pranë në këto ditë jo të lehta për to.

Ndërkohë, ajo ka porositur: Nisjani ditës t’u e dashtë vetën se veç qashtu jeta juaj ka me pas kuptim”.

E Matoshi ka edhe disa fjalë për doktorët dhe infermierët për të cilët thotë se nuk duhet lënë të ikin. /KosovaPress/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.