20 fluturimet e konfirmuara për ditën e premte

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Tirana International Airport njofton se 20 fluturimet e konfirmuara për ditën e premte.

Në njoftim, TIA apelon pasagjerët që të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjienës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhëtimit, sipas vendeve pritese.

Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Torino dhe kthim

Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Albawings – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Lufthansa – Tiranë – Mynih dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Karlsruhe dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Albawings – Tiranë – Bari dhe kthim

Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Luton dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

TUI – Tiranë – Bruksel dhe kthim⠀

/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.