Nga data 19 mars 2020, ndërpriten fluturimet me Austrian Airlines

TIRANË, 16 mars/ATSH/ Tirana Airport Partners njoftoi se nga data 19 mars Austrian Airlines do të ndërpresë të gjitha fluturimet.

“Në vijim të situatës së krijuar për shkak të përhapjes së koronavirusit (COVID-19), Austrian Airlines ka njoftuar se duke filluar nga data 19 mars 2020 do të ndërpresë të gjitha fluturimet deri në një njoftim të dytë.

TIA u kërkon pasagjerëve të kontaktojnë kompaninë ajrore apo agjencitë e udhëtimit./a.gjonaj/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.