AXHENDA NDËRKOMBËTARE 30.12.2018

DACCA (Bangladesh) – Zgjedhje parlamentare, kryeministrja Sheikh Hasina kërkon një mandat të ri.

KINSHASA (Kongo) – Zgjedhje të rëndësishme për të pasuar presidentin Kabila./ /v.b/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.