AXHENDA NDËRKOMBËTARE 26/12/2018

Azi-Paqësor

BANDA AÇEH (Indonezi) – 14-vjetori i cunamit të përgjakshëm të vitit 2004.

Lindje e Mesme

KAJRO (Egjipt) – Ish-presidenti Mubarak dëshmon në një proces ku po hetohen Vëllazëria Myslimane.

Afrika subsahariane

MONROVIA (Liberi) – Përvjetori i parë i zgjedhjes së George Weah si president i Liberisë. /G.S/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.