Rama ironizon akuzat e opozitës

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ – Kryeministri Edi Rama ironizoi sot qëndrimet më të fundit të opozitës nisur edhe nga akuzat sipas të cilave policia po përgjon kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Rama ironizoi këto deklarata duke publikuar një “dokument të klasifikuar”.

/m.m//r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.